2. - Други
  3. Криля Советов прекъсна серията си от 3 поредни загуби

Криля Советов прекъсна серията си от 3 поредни загуби

Локо Москва и Рубин не можах да се победят

Криля Советов записа важна победа срещу Динамо (Москва) като домакин в двубой от 25-ия кръг от руската Премиер лига.

Тимът на Андрей Кобелев победи с минималното 1:0 и така прекъсна черната си серия от три поредни загуби. Българският нападател на домакините Димитър Макриев не взе участие в срещата.

Единственият гол в мача вкара Сергей Корниленко в 11-ата минута. След това гостите останаха и в намален състав, след като Владимир Гранат бе изгонен от игра в 36-ата минута и на практика това почти предреши крайния изход.

След тази победа Криля Советов излезе над зоната на изпадащите на 14-ата позиция с 22 точки. Динамо остава на 3-ата позиция с 47 точки, с 5 по-малко от лидера Зенит.

В друг мач от кръга Локомотив (Москва) и Рубин не успяха да се победят и си стиснаха ръцете при равенство 1:1.