2. - Други
  3. Ради Димитров вкара първия си гол в Румъния при загуба на Ботошани

Ради Димитров вкара първия си гол в Румъния при загуба на Ботошани

И двамата с Пламен Илиев играха цял мач при загубата с 1:2 от последния Петролул

Радослав Димитров отбеляза гол, но той се оказа само почетен за загубата на Ботошани с 1:2 като на последния Петролул (Плоещ) в първа среща от 7-ия кръг на румънския елит.

Бившите играчи на Левски Пламен Илиев и Ради Димитров бяха титуляри и играха цял мач за Ботошани на стадиона в Плоещ.

Пламен Илиев инкасира два гола за 9 минути след попадения на Рушу и Варга в 55-ата и 64-ата минута, което даде комфортна преднина на Петролул. Домакините бяха без победа от началото на сезона преди този мач.

10 минути преди края Ради Димитров вкара първия си гол за Ботошани в официален мач, но той се оказа само почетен.

Преди другите срещи от кръга Ботошани си остана на осмо място с 6 точки от 7 мача, а Петролул изплува над дъното и вече има 5 точки на 12-о място.

Официално: Бока Хуниорс остана без старши треньор