3. ЦСКА смачка тима на Тимонов

ЦСКА смачка тима на Тимонов

Шампионът Рубин (Казан) стигна до 1:1 при визитата си на Терек в Грозни

ЦСКА (Москва) разби с 4:0 Анжи в мач от поредния кръг на руската Премиер лига.

Българският футболист Тодор Тимонов от състава на гостите започна мача на резервната скамейка и се появи на терена в 77-ата минута при резултат 0:4.

И четирите попадения за „армейците” паднаха през първото полувреме на мача.

Олисех откри резултата в 13-ата минута, а Вагнер Лав удвои преднината на столичани в 18-ата. Новото попълнение Зоран Тошич направи класика в 35-ата минута, а отново Олисех фиксира крайното 4:0 в 44-ата.

В друг мач от днешната програма на шампионата шампионът Рубин (Казан) стигна до 1:1 при визитата си на Терек в Грозни.

Благо Георгиев все още е контузен и не взе участие в двубоя. Бракамонте откри резултата след половин час игра, а Нобоа в 52-ата изравни.

Рубин завърши мача с 10 човека след втори жълт картон на Муравски в 88-ата минута.

ЦСКА излезе на второ място в класирането с 33 точки, на 7 и мач по-малко от лидера Зенит. Рубин също има 33 точки. Анжи е на 12-а позиция с 19 пункта, а Терек в средата на таблицата с 20.

По-рано днес Амкар победи Алания с 1:0 в българското дерби, а Мартин Кушев изпусна дузпа за тима от Перм.