2. - Други
  3. Украинци скриха топката на Лудогорец

Украинци скриха топката на Лудогорец

Отборът на Волин Луцк срази разградчани с 6:2 в контрола

Отборът на Лудогорец не успя да запише победа в нито една от две си контроли днес. След като по-рано през деня разградчани завършиха при равенство 3:3 приятелския си мач с полския Рух Хожув, играчите на Ивайло Петев отстъпиха с 2:6 във втората си проверка за днес срещу украинския Волин Луцк. Наставникът на Лудогорец използва различни състави в двете контроли, като във втората играха предимно резервни футболисти, както и новите попълнения от зимата.

Въпреки че мачът завърши при резултат 2:6, през първото полувреме в мача падна само един гол. Шумахер наниза попадение във вратата на Лудогорец в 28-ата минута и така на почивката на мача резултатът бе 1:0 в полза на украинците.

Почти веднага след подновяването на играта авансът на Волин бе удвоен след гол на Изворану. В 52-ата минута Лудогорец се върна в мача. Авансът на украинския тим бе намален на един гол благодарение на Стоянов, който вкара за 1:2 от дузпа. В 55-ата обаче Изворану вкара второто си попадение в мача и направи резултата 3:1 в полза на Волин.

Последваха нови тежки минути за Лудогорец. Савич отбеляза за 4:1 в полза на украинците в 69-ата минута, а в 73-ата бе точен и за 5:1. Разградчани намалиха на 2:5 чрез Кишада, който наниза попадение в 75-ата минута, а крайното 2:6 оформи отново Савич в 78-ата.

Така Лудогорец не успя да постигне успех в нито една от двете си контроли днес, регистрирайки равенство и загуба.