2. - Други
  3. Жо с пореден силен мач за Краснодар

Жо с пореден силен мач за Краснодар

Бившият играч на Левски вкара гол и изработи втори при победата над Том

Бившият футболист на Левски Жоазиньо направи пореден силен мач за Краснодар. Неговият отбор се наложи с категоричното 4:0 при гостуването на Том в двубой от 24-ия кръг на руската Премиер Лига.

Бразилецът вкара първия гол в 39-ата минута и изработи второто попадение, което падна през второто полувреме. Негов автор бе Алесаднър Ерохин. Юра Мовсисян от дузпа и Руи Мигел пък добавиха още два гола в добавеното време.

Гостите от Краснодар напълно надиграха своя съперник и заслужено стигнаха до успеха. През първото полувреме Отар Марцваладзе навърза трима бранители и шутира, но твърде слабо. Топката обаче попадна в краката на Жоазиньо, който не сгреши за 0:1.

В 55-ата минута пък Жо центрира от фаул в наказателното поле, Марцваладзе продължи към Ерохин, който с първото си докосване до топката я прати в мрежата за 0:2.

Третият гол падна в даденото от съдията продължение от дузпа, реализирана от Юра Мовсисян. Още в следващата атака пък Руи Мигел Родригеш оформи крайното 0:4 след отличен пас на Марцваладзе.