2. Други спортове
  3. Александър Колев избухна като централен нападател с два гола, греда и асистенция

Младежкият национал на България събра погледите на редица клубове в Европа

Българският младежки национал Александър Колев вкара два гола, подаде за още един и удари горната греда при убедителна победа на неговия Геел над аматьорите от Кемпен с 6:1.

Колев откри резултата в самото начало на мача, а в средата на първата част увеличи преднината на 3:0. През второто полувреме снажният българин удари горната греда с удар от 10 метра с левия крак, а после подаде и за 5-ия гол на отбора.

Българският младежки национал за първи път игра през всичките 90 минути на своята любима и основна позиция - централен нападател, и се представи много силно. До края на лятото най-вероятно той ще смени отбора, като за него интерес има от Локерен, Беверен и изненадващо предложение от български отбор.