2. Други спортове
  3. България получи три квоти за Световното по спортна гимнастика

България получи три квоти за Световното по спортна гимнастика

Три индивидуални квоти спечелиха българските състезатели по спортна гимнастика за Световното първенство, което ще се проведе от 30 септември до 8 октомври в Антверп (Белгия).

Визи за шампионата на планетата добиха Йордан Александров, Кевин Пенев и Палома Спиридонова. Тримата си извоюваха правото да участват в шампионата на планетата след представянето си на Европейското първенство в Анталия Йордан Александров и Кевин Пенев заеха 46-о и 47-о място в многобоя при мъжете, а Палома Спиридонова завърши на 46-та позиция при жените.

Георги Глушков откри учебната година в НСА "Васил Левски"

В Португалия: Ксения Момчилова 6-а на Световната купа по паркур

Скандал! Селекционерът на България на Шахматната Олимпиада в конфликт на интереси

Футболът има късмет, че Градев не му стана президент, пише изгоненият от БСФШ Георги Чернев

Над 350 състезателки участваха в третото издание на турнира по художествена гимнастика "Фрезколиада"