2. Други спортове
  3. БК ВИАС (София) спечели титлата при мъжете на държавното отборно първенство по бадминтон

При жените шампион стана СКБ Стара Загора

БК ВИАС (София) спечели титлата при мъжете на държавното отборно първенство по бадминтон, което се проведе през уикенда в Гълъбово. ВИАС завърши с 6 точки след три победи в групата за първо-четвърто място.

Според регламента се играха четири групи от по три отбора, а победителите се класират за финалната фаза - отново в група, в която се играе всеки срещу всеки. На второ място е БК Хасково с 4 точки, на трето - СКБ Стара Загора с 2 точки, а на четвърто БК Академиците (София) без спечелена точка.

При жените шампион стана СКБ Стара Загора с 6 точки. В призовата тройка са още БК Хасково с 4 точки и УСКБ София с 2 точки. На четвърто място е БК НСА (София).

10-и юбилеен турнир „Морски звезди“ и Приз „Меглена Михайлова“

Той ще се проведе на 12 и 13 октомври

Цанко Цанков: В основата на атаката срещу мен са българи

Плувецът говори за скандалите с рекордите му от последните седмици

Кралев разкри проблемите, които парализират спортните училища

Парите, които инвестираме в спортни училища, трябва да са оправдани, казва бившият спортен министър

Завърши втората гребна регата „Черно море“

Над 50 гребци от цялата страна, показаха своите умения в най-атрактивните дисциплини на академичното гребане

Илиана Раева: За мен е истинско щастие да ви слугувам

Раева беше преизбрана за четвърти пореден път за президент на БФХГ

Преизбраха Илиана Раева за президент на Българската федерация по художествена гимнастика

Тя остана на поста си с пълно мнозинство

Безпрецедентно решение! МОК удари българския бокс (ДОКУМЕНТ)

Боксът е аут от следващите Олимпийски игри, Национални федерации, членове на IBA губят всички права

Глушков даде старт на второто издание на крос „Скалите“

Министърът на спорта впечатлен от организацията на надпреварата в Белоградчик

Две титли и общо 11 медала спечелиха българите от международния турнир по бадминтон в София