2. Други спортове
  3. Христина Василева завърши осма на турнир в Будапеща

Христина Василева завърши осма на турнир в Будапеща

Другата българка Даниела Стоева се нареди 17-а

Христина Василева завърши на осмо място в крайното класиране при жените на международния турнир по фигурно пързаляне "Спортсланд Трофи" в унгарската столица Будапеща. Василева беше пета в кратката програма и десета във волната и събра сбор от 132.07 точки.

Другата българка Даниела Стоева се нареди 17-а със събор от 104.34 точки. В надпреварата участваха 20 фигуристки. Шампионка стана Роберта Родегеро (Италия) със 166.29 точки.

При момчетата advanced novice титлата спечели Васил Димитров с 96.51 точки. При момичетата в същата категория шеста е неговата сестра Пресияна Димитрова със 78.38 точки. В по-малките възрастови групи бронзови медали за България спечелиха Мария Илинова, Даниела Станимирова, Киара Христова и Йоана Флорова.

10-и юбилеен турнир „Морски звезди“ и Приз „Меглена Михайлова“

Той ще се проведе на 12 и 13 октомври

Цанко Цанков: В основата на атаката срещу мен са българи

Плувецът говори за скандалите с рекордите му от последните седмици

Кралев разкри проблемите, които парализират спортните училища

Парите, които инвестираме в спортни училища, трябва да са оправдани, казва бившият спортен министър

Завърши втората гребна регата „Черно море“

Над 50 гребци от цялата страна, показаха своите умения в най-атрактивните дисциплини на академичното гребане

Илиана Раева: За мен е истинско щастие да ви слугувам

Раева беше преизбрана за четвърти пореден път за президент на БФХГ

Преизбраха Илиана Раева за президент на Българската федерация по художествена гимнастика

Тя остана на поста си с пълно мнозинство

Безпрецедентно решение! МОК удари българския бокс (ДОКУМЕНТ)

Боксът е аут от следващите Олимпийски игри, Национални федерации, членове на IBA губят всички права

Глушков даде старт на второто издание на крос „Скалите“

Министърът на спорта впечатлен от организацията на надпреварата в Белоградчик

Две титли и общо 11 медала спечелиха българите от международния турнир по бадминтон в София