3. Ина Ананиева се оттегли от треньорския пост на ансамбъла

Ина Ананиева се оттегли от треньорския пост на ансамбъла

Старши треньорът на златните ни момичета напусна заради здравословни проблеми

Ина Ананиева се отказва от поста си на старши треньор на ансамбъла ни по художествена гимнастика, потвърди тя пред Би Ти Ви. Специалистката се оттегля заради здравословни причини.

Ананиева пое отбора след олимпийските игри в Лондон през 2012 г. от тогавашния треньор Илиана Раева. Под нейно ръководство златните ни момичета спечелиха множество медали и отличия, сред които и ценното злато на световното първенство в Измир през 2014 г.

През изминалото лято грациите ни се окичиха и с два бронза - от европейското първенство по художествена гимнастика в Израел и от олимпиадата в Рио.

Очаква се нейното място да заеме Весела Димитрова. Тя участва в подготовката на състезателките от новия ансамбъл, като част от нейния екип е и златното момиче Михаела Маевска. Преди месец двете бяха избрани единодушно от ръководството на федерацията.

Безпрецедентно решение! МОК удари българския бокс (ДОКУМЕНТ)

Боксът е аут от следващите Олимпийски игри, Национални федерации, членове на IBA губят всички права

Глушков даде старт на второто издание на крос „Скалите“

Министърът на спорта впечатлен от организацията на надпреварата в Белоградчик

Две титли и общо 11 медала спечелиха българите от международния турнир по бадминтон в София

Добро представяне на българските бадминтонисти

Четири гимнастички от ансамбъла спират със спорта

Новината обяви президентът на Българската федерация по художествена гимнастика Илиана Раева

Стефани Стоева спечели титлата на международния турнир по бадминтон в София

На финала Стефани Стоева постигна успех над третата поставена Гергана Павлова

Налбантова е 4-а поставена на Световното първенство по бадминтон до 19 г.

Шампионатът ще се проведе от 7 до 13 октомври в Нанчан (Китай)

Изненада! Отмениха световния рекорд на Цанко Цанков

Преплува ли в крайна сметка Цанко 120 км по Дунав?

Стилияна Николова: Подобно нещо няма как да се забрави

Два месеца след Олимпиадата тя отново е в залата

Сестри Стоеви стигнаха полуфинал на международния турнир в София

На 1/2-финалите ще играят още Михаела Чепишева/Цветина Попиванова и Таня Иванова/Гергана Павлова