2. Други спортове
  3. Катрин Тасева завърши седма във финала на топка в Бърно

Катрин Тасева завърши седма във финала на топка в Бърно

Българката получи оценка от 17.350 точки

Българката Катрин Тасева се класира на седмо място на финала на топка на международния турнир по художествена гимнастика от сериите Гран При в чешкия град Бърно. Българката получи оценка от 17.350 точки.

Тасева, която снощи се нареди девета в многобоя, остана осма на финалите на обръч и на бухалки. На обръч тя получи оценка от 17.300 точки, а на бухалки 15.850 точки, след като изпусна уред извън терена.

Шампионка и на четирите уреда е рускинята Маргарита Мамун с оценки от 19.350 точки на обръч, 19.450 точки на топка, 18.950 точки на бухалки и 19.400 точки на лента.

На финалите на отделните уреди при девойките българката Мариета Иванова се нареди шеста на въже и на бухалки с оценки от 14.400 точки и 15.100 точки.

10-и юбилеен турнир „Морски звезди“ и Приз „Меглена Михайлова“

Той ще се проведе на 12 и 13 октомври

Цанко Цанков: В основата на атаката срещу мен са българи

Плувецът говори за скандалите с рекордите му от последните седмици

Кралев разкри проблемите, които парализират спортните училища

Парите, които инвестираме в спортни училища, трябва да са оправдани, казва бившият спортен министър

Завърши втората гребна регата „Черно море“

Над 50 гребци от цялата страна, показаха своите умения в най-атрактивните дисциплини на академичното гребане

Илиана Раева: За мен е истинско щастие да ви слугувам

Раева беше преизбрана за четвърти пореден път за президент на БФХГ

Преизбраха Илиана Раева за президент на Българската федерация по художествена гимнастика

Тя остана на поста си с пълно мнозинство

Безпрецедентно решение! МОК удари българския бокс (ДОКУМЕНТ)

Боксът е аут от следващите Олимпийски игри, Национални федерации, членове на IBA губят всички права

Глушков даде старт на второто издание на крос „Скалите“

Министърът на спорта впечатлен от организацията на надпреварата в Белоградчик

Две титли и общо 11 медала спечелиха българите от международния турнир по бадминтон в София