2. Други спортове
  3. Националната футболна база Бояна спечели конкурса „Сграда на Годината 2017”

Националната футболна база Бояна спечели конкурса „Сграда на Годината 2017”

Hаградите ще бъдат връчени на официална церемония и гала вечеря на 14 декември в София Ивент Център

Административната сграда и спортния комплекс на Националната футболна база Бояна са победител в категория „Сгради Спорт” на Националния конкурс „Сграда на Годината 2017”.

Сградите на Българския футболен съюз са удостоени с първото място след гласуване от страна на 32-членното жури с председател г-жа Деница Николова (зам.министър на Регионалното развитие и благоустройството).

Журито включва изявени представители на професионалните и творчески среди.

Националната футболна база Бояна участва и в онлайн допитването за "Сграда на годината"  в раздел "Спорт", където има реален шанс да спечели първата награда. Hаградите ще бъдат връчени на официална церемония и гала вечеря на 14 декември в София Ивент Център.
Глушков участва в откриването на спортна площадка в Кърджали

Имате изключително богата спортна база, обяви министърът на младежта и спорта

24-ти лекоатлетически пробег „Варна“ се провежда тази събота

Заявки за участие са подали 102 атлети от почти всички спортни центрове в страната

Зам.-министър Андонов: Спортът ни прави по-здрави, по-организирани и по-добри

Заместник-министърът на младежта и спорта Стоян Андонов присъства на спортен празник в Нова Загора, част от #BeActive Tour

БФХГ ще обясни ситуацията с Краснобаева след Управителен съвет

По-рано днес бронзовата медалистка от Будапеща обяви, че няма да се състезава за България

Гимнастичка обяви, че вече няма да се състезава за България

Елвира Краснобаева е бронзова медалистка на лента от Европейското първенство тази година