Поредна титла за Левски от държавното първенство по художествена гимнастика

Йоанна Колева от клуб Левски спечели многобоя при девойките младша възраст на държавното първенство по художествена гимнастика, категория А, което продължава в столичната зала "Универсиада" Колева събра сбор от 39.850 точки. Втора е Диляна Драгнева (ЧАР-ДКС Варна) с 38.600 точки, а трета - Лора Петкова (Левски плюс) с 37.975 точки.

В класирането следват Цветелина Димитрова (Левски-Витоша) с 37.900 точки, Гергана Герасимова (Левски-Триадица) с 37.700 и Саниела Йовчева (Черноморец) с 37.325 точки. В надпреварата участваха 52 гимнастички.

В отборното шампион е Левски със 76.383 точки, пред Левски-Триадица със 74.549 точки и Левски Витоша със 72.350 точки. Утре държавното първенство продължава с многобоя при жените.

Унгария и Нидерландия са принцовете и принцесите на европейския хандбал

Шампионите получиха медалите си от министъра на спорта Георги Глушков

Девойките завършиха 8-и на Европейското по плажен хандбал във Варна

Класирането е историческо за България

Жалко! Девойките изпуснаха сензация срещу Испания на ЕП по плажен хандбал във Варна

Министърът на младежта и спорта Георги Глушков подкрепи българите

Поредна хандбална драма на плажа във Варна и две победи за юношите на Европейското

Девойките загубиха от Германия във втората си среща за деня

Министър Глушков: Горд съм, че за почти три месеца управление постигнахме реални резултати