2. - Дублираща група
  3. Скучно равенство между дублиращите отбори на Локо (Пловдив) и Локо (Мездра) - 1:1

Дублиращите отбори на Локомотив (Пловдив) и Локомотив (Мездра) не успяха да се победят в мач от 27-ия кръг на първенството, като завършиха при резултат 1:1. При същият резултат завърши и двубоят между представителните отбори в събота. Срещата на „Лаута” не бе особено динамична, а 100-ата привърженици дошли да наблюдават мача останаха разочаровани.

Дублиращите отбори на Локомотив (Пловдив) и Локомотив (Мездра) не успяха да се победят в мач от 27-ия кръг на първенството, като завършиха при резултат 1:1, предаде кореспондент на Novsport.com. При същият резултат завърши и двубоят между представителните отбори в събота. Срещата на „Лаута” не бе особено динамична, а 100-ата привърженици дошли да наблюдават мача останаха разочаровани.

Още в първите минути Георги Данов пропусна добра възможност да отбележи гол, след като ударът му с глава мина на сантиметри над противниковата врата. След половин час игра пропуск направи и Петър Лазаров, който се размина с кълбото, след центриране на Данов отляво. Гостите от Мездра откриха в първата си по-сериозна акция в 40-ата минута, когато Тозе Мареко засече топката в опразнената врата след центриране отляво на Шенол Галип.

След почивката пловдивчани се опитаха да изравнят резултата. Юношата Веселин Марчев центрира към Петър Лазаров, който стреля с ефектен плонж, но ударът му мина покрай вратата. Три минути по-късно Марчев премина през половината отбор на гостите и се озова очи в очи срещу вратаря Георгиев. Ударът му обаче попадна в тялото на стража на мездренчани.

В 64-ата минута резултатът бе изравнен, след като първо Караманов стреля към вратата, но от тялото на защитник в „червено-черно” топката се озова в краката на Петър Лазаров, който отблизо не сгреши. Малко след подновяването на играта, мездренчани нацелиха гредата, след мощен изстрел на Тозе Мареко. До края на мача резервата Любомир Цеков стреля силно от границата на наказателното поле, но след рикушет топката излезе на метър встрани.

Състави:

Локо (Пловдив): Стоянов, Бъчваров, Йорданов, Чернев, Йошев, Попов, Караманов, Лазаров, Марчев, Стойчев, Данов;

Локо (Мездра): Георгиев, Кътов, Макенджиев, Трифонов, Филипов, Галип, Петров, Ангелов, Анев, Симов, Мареко

Пирин официално потвърди участие в елитната група до 19 г.

Пирин потвърди официално тази сутрин участието си в новосформираната елитна група до 19 г., която ще се явява заместител на дублиращото първенство, предаде кореспондентът на Novsport.com в Благоевград.

Шефът на реферите: Съдиите се постараха да бъдат обективни

„Тази пролет нямаше натиск върху съдийската комисия и върху съдиите от страна на футболните президенти”.

Дубълът приключи ударно - 5:0 над Своге

Момчетата на Петко Петков размазаха 5:0 Спортист в Ловеч.

Сливен победи Левски в Дублиращата група

Пред около 100-на зрители на тренировъчното игрище на стадион „Хаджи Димитър“ в Сливен двата отбора изиграха двубой изпъстрен с много положения и пред двете врати

Дубълът на ЦСКА сгази Черноморец

4:0 за "армейците" над "акулите" в Дублиращата група

Литекс завърши по шампионски и в Дублиращата група

Дублиращият отбор на Литекс и шампион в групата постигна поредната победа. Момчетата на Петко Петков удариха 2:1 Берое в Стара Загора. Димитър Георгиев отбеляза и двата гола за ловчанлии. Първото полувреме бе равностойно, но след почивката "оранжевите" имаха пълно превъзходство и изпуснаха още няколко положения.

Черно море би ЦСКА в Дублиращата група

„Моряците” спечелиха с минималното 1:0

Черноморец разгроми Локомотив (Сф) с 4:0 при дубльорите

Черноморец (Бургас) разгроми днес Локомотив (Сф) с 4:0 в мач от предпоследния, 29-ти кръг на първенството в дублиращата група