3. Адвокаат дебютира в ПСВ, Манолев титуляр в контрола

Адвокаат дебютира в ПСВ, Манолев титуляр в контрола

Грандът от Айндховен разби с 11:0 аматьорския Аалтен в първия си приятелски мач от лятната подготовка

Защитникът Станислав Манолев беше титуляр при победата на ПСВ Айндховен с 11:0 срещу аматьорския Аалтен в първия приятелски мач от лятната подготовка на холандския гранд.

Българският национал игра през първата част, като след почивката на терена влязоха нови 11 футболисти.

Головете за отбора от Айндховен реализираха Мемфис Депай (4 попадения), Джърмейн Ленс (2 гола), Петер ван Ойен, Орландо Енгелаар, Дрийс Мартенс, Юрген Локадия и Тимоти Дерайк.

Това беше първи мач на новия старши треньор Дик Адвокаат начело на ПСВ. Специалистът води отбора на Русия на Евро 2012, но отпадна още в предварителните групи.

Аугсбург надви Гладбах с 2:1 и взе втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Кристоф Щьогер вкара почетният гол за гостите, но той не бе достатъчен за частичен обрат

Погба: Кошмарът свърши

Френският халф наруши мълчанието си около допинг скандала

Наполи мина и през Комо с 3:1, за да оглави Серия А (ВИДЕО)

Новакът успя да стигне до 1:1 на почивката, но капитулира след нея

Спалети обяви националите на Италия за Белгия и Израел

Името Малдини отново ще облече екипа на "Скуадра Адзура"

Артета хвали постоянството на Арсенал

Мениджърът на "топчиите" е доволен от добрата форма на отбора му от старта на сезона