3. Александър Тунчев с цял мач при победа над Лестър

Александър Тунчев с цял мач при победа над Лестър

Българският национал Александър Тунчев игра цял мач за Лестър при победата с 3:2 над Дагехъм в среща от ФА Къп. Гостите поведоха първи в резултата с гол на Ричи в 9-ата минута, но в 11-ата минута Фриат изравни. Стревенст отново изведе Дагехъм напред в резултата с гол в 25-ата минута, но само пет минути по-късно Фриат възстанови равенството, а в 55-ата минута донесе и победата на домакините.

Българският национал Александър Тунчев игра цял мач за Лестър при победата с 3:2 над Дагехъм в среща от ФА Къп.