3. Арсенал срази КПР с гол от съблекалните (ВИДЕО)

Арсенал срази КПР с гол от съблекалните (ВИДЕО)

Тио Уолкът донесе победата на "артилеристите" на "Лофтус Роуд" с попадение още в 1-ата минута

Отборът на Арсенал се наложи с минималното 1:0 над Куинс Парк Рейнджърс в мач от 36-ия кръг на Висшата лига. Срещата се игра на „Лофтус Роуд”, а единственото попадение падна в самото началото на двубоя.

Още в 1-ата минута Тио Уолкът бе изведен от Милек Артета сам срещу Робърт Грийн и хладнокръвно преодоля вратаря на съперника, правейки резултата 1:0. До последния съдийски сигнал обаче така и не паднаха нови попадения и по този начин „артилеристите” спечелиха с 1:0.

След този успех Арсенал вече е със 67 точки и се завърна на третото място, като има 2 точки повече от Челси, който обаче е с 2 мача по-малко. Тотнъм е на петата позиция с 65 точки. Куинс Парк Рейнджърс се намира на дъното на подреждането с 25.