3. Артета вярва, че Арсенал може да достигне до четвъртфиналите на Шампионската лига

Вчера "артилеристите" отстъпиха с 0:4 на Милан в първия мач между двата тима

Полузащитникът на Арсенал Микел Артета вярва, че все още е възможно отборът му да достигне до четвъртфиналите на Шампионската лига. Вчера „артилеристите” отстъпиха с 0:4 в гостуването си на Милан на „Джузепе Меаца”.

Въпреки това обаче, Артета вярва, че голове през първото полувреме могат да дадат възможност на лондончани шансове да продължат напред.

”Никога не казвай никога във футбола. Ако вкараме два гола през първото полувреме на „Емирейтс”, тогава играта започва”, коментира полузащитникът.

По отношение на вчерашния мач Артета допълни: ”Милан бе по-добрият отбор и заслужаваше да спечели. Отиваме в Лондон с наистина разочароващ резултат”.