3. Атлетико М бие с автогол, отложи развръзката в Испания (ВИДЕО)

Атлетико М бие с автогол, отложи развръзката в Испания (ВИДЕО)

Барса ще трябва да спечели срещу Леганес, за да триумфира с титлата

Атлетико Мадрид спечели с 1:0 домакинството си на Валядолид 35-ия кръг на испанското първенство. Автогол на Хоакин Фернандес в 66-ата минута донесе трите точки на домакините. При това положение Барселона се нуждае от победа срещу Алавес по-късно тази вечер, за да си гарантира шампионската титла три мача преди края на сезона.

В осмата минута Сержи Гуардиола отправи опасен удар, но Ян Облак спаси. В 14-ата Мората подаде към Гризман, чийто изстрел oт не беше точен. Малко след това френската звезда на Атлетико опита да изненада вратаря с шут от над 30 метра. Стражът Жорди Масип не рискува и извади топката в корнер.

След почивката футболистите на Чоло Симеоне вдигнаха темпото. В 50-ата минута Саул шутира и топката прелетя много близо до вратата. В 58-ата Гризман изскочи на чудесна позиция в наказателното поле, но Фернандо Калеро игра съобразително и не му позволи да вкара.

В 66-ата минута Атлетико откри резултата. Саул нахлу отляво и центрира към първата греда, където Хоакин Фернандес заби топката с глава в собствената си мрежа - 1:0.

В 86-ата гостите претендираха за дузпа. Санти Ариас беше протегнал ръка при въздушен дуел и спря пътя на топката към вратата. След преглеждане на видеоповторение съдията прецени, че това не е дузпа и си навлече гнева на играчите на Валядолид.

Гледайте тук сблъсъка за Мадрид…

Вердер с обрат от 0:3 в Германия (ВИДЕО)

Хофенхайм падна в зрелище със 7 гола

Челси продължава да проявява интерес към Осимен

Нигериецът в момента играе под наем в Галатасарай

Жесток резил за Юнайтед на "Олд Трафорд"! Тотнъм разби Тен Хаг и компания (ВИДЕО)

Пресилен червен картон на Бруно Фернандеш доведе до 0:3

Наглост! Тен Хаг се оплака от липса на средства

И това се случва въпреки, че отборът му похарчи луди пари за трансфери

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)