3. Атлетико Мадрид сдаде първото място в група „В” (+ВИДЕО)

Атлетико Мадрид сдаде първото място в група „В” (+ВИДЕО)

Виктория Пилзен надви „дюшекчиите” и финишира като лидер в групата

Отборът на Виктория Пилзен се наложи с 1:0 като домакин на Атлетико Мадрид и по този начин си осигури първото място в крайното подреждане на група „В” на турнира Лига Европа.

И двата тима си бяха гарантирали мястото на 1/16-финалите още преди изиграването на двубоя, но преди провеждането на срещата, „дюшекчиите” имаха аванс от две точки пред чешкия шампион. Днес обаче Виктория Пилзен победи с 2:0 и по този начин изпревари испанския тим и завърши на първа позиция в групата.

Единственото попадение в мача бе дело на Вацлав Прохазка в 26-ата минута. Иначе Атлетико завърши мача с десет души, след като директен червен картон в 1-ата минута на добавеното време на мача получи Диего Коста.

В другия двубой от групата Апоел Тел Авив надви с 2:0 на свой терен Академика. Въпреки успеха, израелският тим финишира на последното четвърто място с актив от 4 точки. Академика завършва на третата позиция с 5 пункта.

На Острова: Сити ще се размине с тежките наказания

Сензационен обрат в делото срещу шампионите за 115 нарушения на финансовия феърплей

Мота: Офанзивната фаза не е един играч, а целият отбор

„Преживях толкова много хубави моменти в Дженоа"

Пеп за Родри: Претърпя операция, сезонът за него приключи

„Той ще е готов за следващата кампания“, заяви Гуардиола

Флик: Хубаво е да си треньор на Барселона

Специалистът се наслаждава на първите си месеци в Каталуния

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични