3. Барса не успя да бие Ница в контрола с две дузпи (ВИДЕО)

Барса не успя да бие Ница в контрола с две дузпи (ВИДЕО)

Жереми Матийо направи дебют за каталунците, а Марк-Андре тер Щеген игра силно под рамката

Барселона не успя да победи елитния френски Ница като гост в контрола и двата тима направиха 1:1. Попаденията паднаха от дузпи.

На „Алианц Ривиера” в Ница Жереми Матийо направи своя дебют за Барса след трансфера от Валенсия за 20 млн. евро, а вратата отново бе пазена от Марк Андре тер Щеген, който игра и при успеха с 1:0 над Рекреативо миналия месец. Ракитич, Халилович и друг нов вратар – Клаудио Браво, бяха на пейката.

Тер Щеген се прояви още в 7-ата минута и спаси сигурен гол след рикоширал шут, който се запъти към долния десен ъгъл.

Пике избута Цвитанич в гърба и Ница получи дузпа, а Дарио Цвитанич сам реализира от 11-те метра за 1:0 за домакините.

След почивката Луис Енрике направи много смени и вратарят на Ница спаси голов удар на младата каталунска звезда Мунир Ел Хадади.

Именно Мунир Ел Хадади овладя след пряк свободен удар на Ракитич и беше спънат, което доведе до дузпа и за Барселона. Шави не сбърка и направи 1:1.

Ален Халилович имаше един последен шанс да донесе победа за Барса в края, но ударът му бе отклонен встрани и мачът свърши без победител.

Следващата контрола на Барселона е в сряда срещу Наполи.

Рюдигер хвали Ямал

Младата звезда на Барселона получи похвали от защитника на големия съперник Реал

Защитник на Селта пред дебют за Испания

Селекционерът на Испания Луис де ла Фуенте повика един дебютант в състава си

Мусиала отпадна от състава на Германия, дебютант го замества

Полузащитникът на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала ще пропусне предстоящите мачове на Германия от Лигата на нациите

Ювентус гласи сензационен трансфер

Испанският защитник Серхио Рамос може да стане играч на италианския Ювентус

Легенда на Черно море: Може да уволним Загорчич

Легендата на Черно море Георги Кондов е убеден, че неговият любим клуб ще зарадва своите фенове и днес срещу Славия

Тухел е фаворит за нов треньор на Манчестър Юнайтед

Бившият треньор на Байерн Мюнхен Томас Тухел е водещ кандидат за мястото на мениджъра на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг

Ас на Дортмунд аут за месец

Нападателят на Борусия Дортмунд Карим Адейеми ще бъде извън терените 3-4 седмици заради контузия

Тен Хаг: Можем да играем по-добре в защита

Манчестър Юнайтед може да играе много по-добре в защита и трябва да започне да го прави