3. Барса разпра Раджа с 8:0, Меси с хеттрик (ВИДЕО+СНИМКИ)

Барса разпра Раджа с 8:0, Меси с хеттрик (ВИДЕО+СНИМКИ)

Следващата контрола на каталунците е срещу ПСЖ

Испанският колос Барселона записа нова победа по време на подготвителния си лагер, след като тази нощ унищожи състава на Раджа от Казабланка с 8:0.

Възпитаниците на Тито Виланова започнаха мача с вихрени атаки от самото начало, аплодирани от над 45 хиляди екзалтирани фенове в Мароко.

Това бе първият мач за новия сезон с Барса за Лео Меси, който до момента си почиваше след мачове с националния отбор на Аржентина.

Още в 13-ата минута Алексис даде аванс на каталунците, а 11 по-късно Лео Меси удвои преднината на "блаугранас". Само още 4 по-късно, отново Меси бе точен, а в 41-ата Санчес покачи на 4:0 с втория си гол в мача.

В самия край на първата част Ла Пулга оформи своя хеттрик, а в 58-ата минута Алвеш бе точен от дузпа за 6:0. Останалите две попадения за каталунците бяха дело на Гомес и Деулофеу, съответно в 87-ата и 89-ата минути.

Следващата проверка на каталунците е срещу френския Пари Сен Жермен.

РАДЖА КАЗАБЛАНКА - БАРСЕЛОНА 0:8 (0:5)
0:1 А. Санчес (13)
0:2 Л. Меси (34)
0:3 Л. Меси (38)
0:4 А. Санчес (41)
0:5 Л. Меси (45)
0:6 Д. Алвеш (58) д.
0:7 С. Гомес (87)
0:8 Деулофеу (89)

Съставът на Барселона: Пинто, Д. Алвеш (69 - Балиу), Масчерано (69 - С. Гомес), Бартра (69 - Ломбан), Адриано (63 - Планас), Серхио Роберто (69 - Патрик), Дос Сантос (63 - Еспиноса), Рафиня (63 - Густаво), Меси (63 - Деулофеу), Афелай (69 - Лобато), А. Санчес (63 - Кико Фемениа)