3. Барселона разпиля Бетис на старта в Примера (ВИДЕО+СНИМКИ)

Барселона разпиля Бетис на старта в Примера (ВИДЕО+СНИМКИ)

Суарес с хеттрик, Меси вкара два при разгромната победа с 6:2

Барселона стартира защитата на титлата си в Испания с убедителното 6:2 над гостуващия Бетис.

Без Неймар, който е с националния отбор на Бразилия на Олипиадата в Рио, каталунците не срещнаха сериозна съпротива в днешния мач.

Луис Суарес оформи хеттрик, Лионел Меси вкара два, а Арда Туран също записа името си сред голмайсторите.

Рубен Кастро на два пъти беше точен, отсрамвайки гостите.

Последната загуба на Барселона на старта в Примера датира през далечната 1939, когато каталунците губят с 0:1 от Еспаньол.

Начало на головия спектакъл даде Туран в 6-ата минута. Меси центрира отдясно, Джорди Алба пое и намери Туран, който засече точно от вратарското поле.

В 21-ата Рубен Кастро върна равенството с красив гол от пряк свободен удар.

Тогава обаче каталунците включиха на високи обороти и бързо взеха нещата в свои ръце.

В 30-ата Меси нацели гредата, а седем минути по-късно аржентинецът поправи мерника и с удар от дъгата на големия пеналт покачи на 2:1.

В 42-ата Луис Суарес се разписа след асистенция на Серхи Роберто и домакините затвориха първата част с два гола аванс.

След почивката отново Барселона доминираше на терена и положенията следваха едно след друго пред вратата на Бетис.

В 56-ата Меси пусна топката към Суарес, който на празна врата не сгреши и отбеляза за втори път в мача.

Само минута по-късно и аржентинецът отбеляза втори гол, огорчавайки вратаря на Бетис за пети път в мача.

Суарес оформи своя хеттрик в 82-ата минута след брилянтно изпълнение на пряк свободен удар.

За Бетис отново точне бе Рубен Кастро, който в 84-ата минута вкара за крайното 6:2.

Гледайте тук сблъсъка за Мадрид…

Вердер с обрат от 0:3 в Германия (ВИДЕО)

Хофенхайм падна в зрелище със 7 гола

Челси продължава да проявява интерес към Осимен

Нигериецът в момента играе под наем в Галатасарай

Жесток резил за Юнайтед на "Олд Трафорд"! Тотнъм разби Тен Хаг и компания (ВИДЕО)

Пресилен червен картон на Бруно Фернандеш доведе до 0:3

Наглост! Тен Хаг се оплака от липса на средства

И това се случва въпреки, че отборът му похарчи луди пари за трансфери

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)