3. Байерн продължава на 1/4-финал след нов бой по Бешикташ (ВИДЕО)

Байерн продължава на 1/4-финал след нов бой по Бешикташ (ВИДЕО)

Баварците с шести пореден успех в Шампионската лига

Байерн Мюнхен се класира за 1/4-финалите от Шампионската лига, след като победи Бешикташ с 3:1 в реванша на турска земя. Така баварците продължават напред с общ резултат 8:1 от двата двубоя.

Байерн е в серия от шест поредни победи в най-комерсиалния турнир на Стария континент. Освен това те продължават да нямат загуба от Бешикташ в четирите мача, които двата отбора са изиграли помежду си. За пръв път обаче "орлите" бележат във вратата на немския тим.

Момчетата на Юп Хайнкес ликвидираха интригата още в 18-ата минута, когато Тиаго Алкантара откри резултата. Малко след това обаче той се контузи и беше заменен принудително.

Секунди след подновяването на играта Гонюл си вкара автогол, но четвърт час по-късно Вагнер Лав реализира почетно попадение за турския тим.
В 84-ата минута Сандро Вагнер върна аванса от два гола на мюнхенци.

СТАРТОВИ СЪСТАВИ

БЕШИКТАШ: Толга Зенгин, Гьонюл, Медел, Уйсал, Еркин, Куарешма, Йозякуп, Арслан, Ленс; Лав, Пектемек;

БАЙЕРН: Улрайх, Рафиня, Боатенг, Хумелс, Алаба, Видал, Мартинес, Тиаго; Мюлер, Левандовски, Рибери
Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1