3. Бербатов и Монако биха Байер в Леверкузен (ВИДЕО)

Бербатов и Монако биха Байер в Леверкузен (ВИДЕО)

Българинът се върна на „Бай Арена”, но нямаше ден

Българският нападател Димитър Бербатов се завърна в Леверкузен, за да се изправи срещу бившия си тим Байер, който напусна през 2006 година, когато подписа с Тотнъм.

33-годишният благоевградчанин започна като титуляр за Монако, който победи за втори път „аспирините” в Шампионска лига.

В мач от петия кръг на група „С” френският тим се наложи с 1:0 насред Леверкузен и така излезе на втора позиция във временното класиране.

Домакините имаха териториално предимство през по-голямата част от срещата, но така и не успяха да се възползват от този факт.

Вместо това, в средата на втората част те получиха попадение и не съумяха да го върнат до края.

В 72-ата минута Димитър Бербатов подаде отлично към Дирар, а той проби по фланга и намери със страхотно центриране Лукас Окампос, за да може появилият се 120 секунди по-рано аржентинец да засече топката в мрежата – 1:0.

Димитър Бербатов остана на терена до 91-ата минута, когато бе заменен от Ласина Траоре.

След загубата Байер (Леверкузен) остава лидер с 9 точки, следван от Монако с 8 и Зенит със 7, а опашкарят Бенфика има 4 точки в своя актив.

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1