3. Бербатов и Монако срещу отбор от Лига 2 за Купата на Франция

Бербатов и Монако срещу отбор от Лига 2 за Купата на Франция

Елитният Олимпик Лион допусна пълен обрат и отпадна от надпреварата

Монако заедно с Димитър Бербатов ще се изправят срещу втородивизионния Ланс на ¼-финалия етап от турнира за Купата на Фарнция.

До този развой се стигна, след като Ланс успя да елиминира сензационно елитния Олимпик Лион, въпреки че “хлапетата” водиха с 1:0 до 90-ата минута с гола на Джими Бриан още в 9-ата минута.

В самия край на срещата обаче гостите получиха възможността да изпълнят дузпа. До така крайната ситуация се стигна, след като домакините в последните минути решиха изцяло да бранят крехката си преднина. Зад топката застана Пиерик Валдивия и прати мача в 15-минутните продлъжения.

Крахът за Олимпик Лион бе пълен - само 4 минути минути след старта на първото продълежние младокът Жан-Филип Гбамин вкара 2:1 и напълно отчая “хлапетата”.

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1