3. Бербатов класира Монако на полуфинал (+ВИДЕО)

Бербатов класира Монако на полуфинал (+ВИДЕО)

Българинът вкара първия гол гол срещу Гинган за Купата на лигата, резервата му също бележи

Димитър Бербатов откри за Монако при победата над Гинган с 2:0 в четвъртфиналите за Купата на френската лига.

Българският нападател се разписа в 9-ата минута, след като засече с глава центриране на Яник Ферейра Караско на задната греда. Нашият беше оставен непокрит и се възползва максимално от ситуацията. Топката влезе във вратата след рикошет във вратаря.

Двубоят се проведе на стадион „Луи II”. Победителят се определя в един мач.

В 35-ата минута футболистът на гостите Кристоф Мандан получи червен картон и Монако игра с човек повече цяло второ полувреме.

Най-добрата ситуация пред Бербо се откри в 66-ата минута, когато бе изведен сам срещу вратаря, но не успя да го преодолее. Малко по-късно Бербатов получи жълт картон за симулация в наказателното поле, а в 73-а минута отстъпи мястото си на терена на Антъни Мартиал. Именно Мартиал оформи крайното 2:0 в гол в добавеното време на мача и Монако се класира за полуфиналите в турнира.

Бербатов, който не беше играл близо месец поради контузия, се завърна в игра в неделя при нулевото равенство с Бордо в 20-ия кръг на Лига 1. Тогава той записа 30 минути.

В играните срещи от четвъртфиналите досега:
Бастия - Реймс 3:1
Сент Етиен - ПСЖ 0:1
Монако - Гинган 2:0

22:00 Лил - Нант

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 0:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1