3. Бешикташ излезе начело в Турция

Бешикташ излезе начело в Турция

Бешикташ оглави класирането в турската Суперлига след победа с 3:1 каъо гост над Генчлербирлии. Двубоят на стадион „19 май” в турската столица Анкара започна невероятно за „истанбулските орли”, които поведоха с 3:0 до 13-ата минута.

Бешикташ оглави класирането в турската Суперлига след победа с 3:1 каъо гост над Генчлербирлии. Двубоят на стадион „19 май” в турската столица Анкара започна невероятно за „истанбулските орли”, които поведоха с 3:0 до 13-ата минута. Родриго Тело (3’), Томаш Сивок (11’) и Маркус Нобре (13’) отчаяха домакините, които стигнаха до почетно попадение чрез Едуардо Соуса (62’). По този начин Бешикташ събра 17 точки след 7-ия кръг, а Трабзонспор може да си върне първото място, ако победи като гост Галатасарай.