3. Бетис надигра Осасуна при визитата си в Памплома

Бетис надигра Осасуна при визитата си в Памплома

Севилци стигнаха до успех с 2:1

Отборът на Бетис Севиля надигра Осасуна при гостуването си в Памплона с 2:1, като сложи край на серията на домакините без загуба на стадиона си в двубой от десетия кръг на испанската Ла Лига.

Витор Роке откри резултата от тима на Севиля в седмата минута, като така завърши частта. Лукас Торо успа да изравни за баските малко след час игра.

Бетис обаче отново взе нещата в свои ръце и отново поведе с гол на Чими Авила в 73-ата минута. В последните секунди гостите останаха с човек по-малко на терена след червен картон на резервата Натан, който бе влязъл в игра в 88-ата минута.

С успеха Бетис се качи на шесто място в класирането с 15 точки, като изпревари точно Осасуна, останал с една позиция по-надолу. В следващите си мачове Осасуна гостува на Реал Сосиедад, докато Бетис е домакин първо на Копенхаген в Лигата на конференциите, а след това посреща и Атлетико Мадрид в Ла Лига.

Оярсабал донесе успеха на Реал Сосиедад срещу Жирона

Испанският национал вкара единствения гол преди почивката

Байерн разби Щутгарт след четири гола след почивката (ВИДЕО)

Баварците не се церемониха със своя опонент

Голям шок за Арсенал! Борнемут шамароса здраво "артилеристите"(ВИДЕО)

Лондончани загубиха тежко при визитата си

10 от Милан успяха да удържат победата над Удинезе в мач със спорно съдийство (ВИДЕО)

"Росонерите" се добраха до успех с 1:0

Брест и Рен завъртяха реми 1:1