3. Без Бербатов, Монако уверено се класира за 1/8-финалите за Купата на Франция (ВИДЕО)

Голове на Окампос и Мартиал след почивката изпратиха "монегаските" в топ 16

Монако се класира за осминафиналите в турнира за Купата на Франция след успех с 2:0 като домакин на Евиан във фазата на 1/16-финалите.
Димитър Бербатов получи почивка от наставника Леонардо Жардим и дори не попадна в групата на „монегаските”.

В негово отсъствие Монако осъществи натиск през първата част на мокрия терен на „Луи II”, но до почивката късметът не се усмихна на домакините.

Това обаче се случи в 64-ата минута. Удар на Бернардо Силва беше блокиран, но Лукас Окампос овладя топката и преодоля вратаря Лерой за 1:0 в 64-ата минута.

Две минути преди края резервата Антони Мартиал затвърди успеха с втори гол, дошъл и след лека помощ от страничната греда – 2:0.

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

НА ЖИВО: Интер - Милан (СЪСТАВИ)

Следете тук Дерби дела Мадонина

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1