3. Безпощаден Сити няма спирка и срещу УБА (РЕЗУЛТАТИ)

Безпощаден Сити няма спирка и срещу УБА (РЕЗУЛТАТИ)

Гражданите продължават да са без загуба

Манчестър Сити продължи победната си серия в английската Висша лига. Възпитаниците на Пеп Гуардиола се наложиха над Уест Бромич като гост с 3:2 и продължават да са начело в класирането без поражение.

"Гражданите" поведоха още в 10-та минута, когато Фернандиньо изведе Лирой Сане на удобна позиция и немецът откри резултата. Уест Бромич отвърна три минути по-късно с гол на Джей Родригес. В 15-та минута Фернандиньо с хубав удар възвърна преимуществото на Сити.

В 63-та минута Кайл Уокър центрира към влезлия като резерва Рахим Стърлинг, който на празна врата прати топката в мрежата и реши изхода от двубоя. В 85-та минута Квин де Брюйне можеше да направи 4:1, но ударът му мина встрани от вратата. В самия край на срещата Мат Филипс върна един гол за Уест Бромич.