3. Билбао спря Валенсия за топ 3 (РЕПОРТАЖИ)

Билбао спря Валенсия за топ 3 (РЕПОРТАЖИ)

Домакините изпуснаха дузпа

Атлетик (Билбао) измкна 1:1 от Вленсия на "Сан Мамес" в мач от 26-ия кръг на испанската Привера дивисион. По този начин баските спряха съперника си за топ 3. "Прилепите" са 4-и с 50 точки, само с 1 по-малко от Реал (Мадрид), който ден по-рано се издъни - 0:1 от Еспаньол. Билбао е на 12-а позиция с 32 т.

Жофри Кондогбия откри за гостите в в 23-ата минута с шут извън наказателното поле. В 36-ата Ариц Адурис не успя да вкара дузпа. Вратарят на Валенсия - Нето спаси удара му от бялата точка.

Домакините стигнаха до равенството 4 минути след подновяването на играта. Разписа се Оскар де Маркос с изстрел от разстояние.

Вижте какво каза Марко Розе

Треньорът на Реал (Мадрид) след загубата в Шампионската лига: Не сме свикнали с такива резултати

Треньорът на Реал (Мадрид) Карло Анчелоти разкри причините за загубата с 0:1, която "Кралският клуб" допусна при гостуването на Лил в мач от втория кръг на основната фаза в Шампионската лига.