3. Бохум и Борусия Мюнхенгладбах завършиха 2:2 в среща от Бундеслигата

Бохум и Борусия Мюнхенгладбах завършиха 2:2 в среща от Бундеслигата

Отборите на Бохум и Борусия Мюнхенгладбах завършиха 2:2 в първата среща от осмия кръг на Бундеслигата. Гостите от Борусия откриха чрез Гохоури в 30-ата минута. Домакините обърнаха резултата с голове на Дабровски в 55-ата и Калоглу в 78-ата минута. В крайна сметка гостите изравниха чрез Клайне в 79-ата минута. След този мач Бохум е на 14-о място със 7 точки, а Борусия е на 17-а позиция с 4 точки.

Атлетик Билбао надви Леганес в отложен мач от Ла Лига (ВИДЕО)