3. Босна победи Армения с 2:0 в Ереван

Босна победи Армения с 2:0 в Ереван

Отборът на Босна и Херцеговина направи още една крачка към участие в баражите за Световното първенство в ЮАР през следващото лято.

Водени от лидерите си Един Дзеко и Ведад Ибишевич, националният отбор на Босна записа победа като гост над Армения с 2:0. Срещата от група 5 се игра в Ереван.

Резултатът в мача бе открит още в 5-ата минута чрез халфа на Хайдук (Сплит) Сеняд Ибричич. Второто попадение в мача бе дело на резервата Златан Муслимович в 73-ата минута. Играчът на ПАОК влезе в игра 4 минути по-рано на мястото на Ибишевич.

Така тимът на Босна и Херцеговина, воден от Мирослав Блажевич, е на 2-о място в групата с 15 точки, на 3 зад европейския шампион Испания. Трети е тимът на Турция с 8 точки.

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1