3. Ботев ще вкара на ПАО

Ботев ще вкара на ПАО

Реваншът е в четвъртък

Време е за реванш с високо напрежение. В четвъртък вечер Пловдив отново ще се тресе от футболни страсти - Ботев приема Панатинайкос в реванш от втори предварителен кръг на Лига Европа.

"Канарчетата" продължават да мечтаят за сензация, след като отстъпиха с 1:2 в Атина. Повече от ясно е, че "детелините" остават фаворит в мача. Като такъв ги определя и 8888.bg. Гръцкият колос е с шанс за победа от 56,5%, тези на домакините изглеждат далеч по-илюзорни - 19,9%.

На Олимпийския стадион в Атина обаче тимът на Душан Керкез показа, че може да се надиграва с отбори от такъв ранг. Голът тогава реализира словенският халф Алън Корошец.

"Канарчетата" обаче разполагат с играчи като Ивелин Попов и Антъни Уджа, доказани специалисти в отбелязването на важни попадения.

Затова и вярваме, че в четвъртък вечер попадения няма да липсват. Възможността двата тима да си разменят по попадение според 8888.bg e 57,5%. Първият гол в срещата пък да е "жълто-черен" е с възможност от 38,9%.

Едно е сигурно, на Ботев-Панатинайкос няма да е скучно, а положения и инфарктни минути ще има от първите минути на реванша. Всички опции за игра може да разгледате ТУК!

Удинезе обърна Парма от 0:2 като гост