3. Челси обърна Уимбълдън за 3:2 с два гола на резервата Джон Тери (ВИДЕО)

Челси обърна Уимбълдън за 3:2 с два гола на резервата Джон Тери (ВИДЕО)

Сините губеха с 0:2 на почивката, но капитанът влезе от пейката и вкара два пъти след центрирания

Капитанът Джон Тери влезе като резерва и вкара два гола за обрата от 0:2 до 3:2 в полза на Челси в контролата срещу Уимбълдън. Така „сините” записаха втори успех в подготовката си след убедителното 5:0 над Уикъмб през седмицата, когато Тери същи се разписа.

Алан Бенет изведе четвъртодивизионния английски тим напред още в първата минута, а 5 минути преди почивката Матю Тъбс от дузпа шокиращо направи 2:0.

Джон Тери влезе на почивката и показа защо е един от лидерите на Челси. В 74-ата минута защитникът бе най-съобразителен при един корнер и отблизо намали на 2:1.

В 83-ата минута Мохамед Салах пое топката след пас на Люис Бейкър, проби сам и от втори опит опъна мрежата – 2:2.

Джон Тери направи обрата пълен и засече с глава центриране на Бейкър за 3:2 в едно много по-добро второ полувреме за отбора на Жозе Моуриньо.

Следващата проверка на Челси е в сряда (23 юли) срещу австрийския Волфсбергер.

Флик: Хубаво е да си треньор на Барселона

Специалистът се наслаждава на първите си месеци в Каталуния

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи