3. "Черните котки" нанесоха седмо поражение на Марто и Болтън (видео)

"Черните котки" нанесоха седмо поражение на Марто и Болтън (видео)

Българинът остана на терена до 65-ата минута при домакинската загуба на Уондърърс

Отборът на Болтън с Мартин Петров в състава претърпя домакинска загуба от тима на Съндърланд с 0:2 в мач от 9-ия кръг на Премиършип.

И двете попадения за гостите паднаха в края на срещата. В 82-ата минута Стефан Сесеньон, а точка на спора сложи Никлас Бендтнер в края на продължението.

Поражението е седмо за Уондърърс в настоящата кампания. Българското крило Мартин Петров започна двубоя като титуляр и остана на терена до 65-ата минута, когато бе заменен от Гаел Калкута.

Срещата бе равностойна в по-голямата част от времето, което държа зрителите по трибуните на „Рийбок Стейдиъм” в напрежение до самия край.

Още в самото начало пред Петров се откри чудесна възможност за гол, но ударът му извън наказателното поле бе спасен от стража на „Черните котки”. Българинът пробва своя мерник и в началото на втората част, но и този път неговият изстрел бе отразен от Симон Миноле.

Развръзката на мача дойде в самия й край. Първо в 82-ата минута след изпълнение на корнер топката до стигна до Сесеньон, който се разписа с хубав удар от десетина метра.

Полузащитникът участва и във второто попадение на своя тим след като в продължението на срещата намери по отличен начин Бендтнер в наказателното поле на Болтън и последният не сбърка за 2:0.

След тази загуба отборът на Болтън се свлече на 18-а позиция с актив от 6 точки. Тимът на Съндърланд пък е 12-и с 9 пункта.
Илия Груев със съмнение за тежка контузия на коляното

Родният национал е получил проблема във вчерашния мач срещу Норич

Тен Хаг не е притеснен за бъдещето си

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг призова играчите си "да запазят вяра", че могат да бързо да се съвземат след загубата от Тотнъм