3. Чочев бе сменен още в 32-ата минута при победния старт на Палермо в калчото

Чочев бе сменен още в 32-ата минута при победния старт на Палермо в калчото

Сициалианците удариха две греди и изкопчиха 1:0 над Дженоа в 91-ата минута, но мачът бе неприятен за Чочев

Ивайло Чочев започна като титуляр, но бе заменен още в 33-ата минута при драматичната победа на неговия Палермо с 1:0 у дома срещу Дженоа на старта на новия сезон в Серия А.

Българският национал започна като титуляр в схема 3-4-3, но играта не му потръгна и след серия слаби отигравания треньорът Джузепе Якини го извади, за да пусне новото попълнение – македонецът Александър Трайковски и да промени схемата на 3-4-1-2.

През първата част Ел Каутари нацели греда и Дженоа се отърва. За гостите от Генуа пък три добри възможности до почивката имаше друг македонец – Горан Пандев, но той не се възползва от нито една от тях.

След почивката Франко Васкес нацели напречната греда на гостите след далечен шут и изглеждаше, че няма да има победител.

Драмата дойде в първата минута на добавеното време. Тогава след изсипана топка Франко Васкед успя да бутне топката към Ел Каутари, който с левия крак наниза под гредата отблизо за 1:0 и донесе победен старт за сицилианците за кеф на публиката на „Ренцо Барбера”.

Тен Хаг не е притеснен за бъдещето си

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг призова играчите си "да запазят вяра", че могат да бързо да се съвземат след загубата от Тотнъм