3. Чочев игра като титуляр при успех на Палермо с 4:0 над катарци

Чочев игра като титуляр при успех на Палермо с 4:0 над катарци

Аржентинец направи хеттрик за успеха, а Чочев беше сменен след почивката

Ивайло Чочев започна като титуляр и остави добри впечатления при успеха на Палермо с 4:0 над катарския Ал Кор в контрола, играна в северния италианския град Сторо. Мачът се превърна в аржентинска салса с 4 попадения на „гаучоси” – Дибала вкара хеттрик, а Васкес добави още един в края.

Чочев си партнираше с Мареска и Куасон в центъра на терена. Дибала и Васкес направиха бързи пропуски в 4-ата минута, но две по-късно Витиело центрира отдясно и Дибала с хубаво воле оплете в мрежата за 1:0.

Най-добрият шанс за бившия играч на ЦСКА да се разпише дойде в 14-ата минута, ала вратарят на катарците спаси удара му с глава след центриране на Дарпала.

Васкес направи нов пропуск, но в 16-ата минута Куасон изведе Дибала с дълъг пас и аржентинецът елегантно удвои резултата.

Още в 32-ата минута Дибала оформи хеттрик след точно изпълнена дузпа за 3:0.

През втората част Ивайло Чочев беше заменен, а Палермо заигра в променен състав.

Васкес изпусна дузпа след почивката, когато вратарят успя да спаси, но пак Васкес поправи грешката си и вкара трета дузпа за крайното 4:0.

Голмайсторът на Фейенорд е бил на крачка от Милан през лятото

"Росонерите" са пратили оферта в последния ден, но нидерландският клуб я е отхвърлил

Ювентус взе решение да освободи Погба

Френският халф няма бъдеще при торинския гранд

Жозе Моуриньо към журналист: Не знам дали си играл футбол

Наставникът на Фенербахче призна, че не е бил добър играч

Челси и Ман Сити удариха на камък с жалбата към Висшата лига

Ръководството на шампионата няма да отложи мачовете на двата отбора в началото на идния сезон

Феновете на Атлетико Мадрид с тежки наказания за хаоса срещу Реал

Двама привърженици са изправени пред доживотни забрани за посещение на мачове на тима