3. Чочев игра в края при обрат на Палермо срещу Верона (ВИДЕО)

Чочев игра в края при обрат на Палермо срещу Верона (ВИДЕО)

Куалярела вкара хеттрик срещу Сампдория в дебюта на Ето'о, Габиадини носи успех на Наполи с първия си гол

Ивайло Чочев поигра в последните 10-ина минути при успеха на неговия Палермо с 2:1 срещу Верона като домакин в 21-ия кръг на Серия А. Това бе едва 4-ти сблъсък между тези два отбора на ниво Серия А на стадиона в Сицилия.

Верона изненадващо поведе в началните минути, когато Панайотис Тачидис се извиси и с глава засече точно центриране на Витиело от корнер за 1:0.

Голаджията на Палермо Пауло Дибала бързо върна паритета с хубав пряк свободен удар над стената за 1:1 в 18-ата минута.
Лука Тони пропусна да даде нов аванс на Верона, а след почивката Палермо натисна и логично стигна до победен гол. 11 минути преди края Андреа Белоти засече с плонж центриране на Васкес за 2:1.

Две минути след гола Чочев замени Васкес, а до края Палермо задържа аванса и взе победата.

Наполи надви Киево с 2:1 като гост в странен мач с два автогола, а Маноло Габиадини изкова трите точки за южняците с първия си гол за тях.

Габиадини избегна засадата след пас на Игуаин в 18-ата минута и се откъсна, а топката рикошира в лицето на Бошкян Сезар и мина зад голлинията – 1:0 за Наполи с автогол.

Изравнителното попадение също дойде донякъде случайно. Вратарят Рафаел не прецени полети на топката и боксира право в Пелисиер и Бритос и от последния тя се върна в мрежата за 1:1 с втори автогол.

Наполи стигна до трите точки след комбинация на две от януарските покупки на Рафа Бенитес. Иван Стринич подаде на Габиадини, който се завъртя на дузпата и вкара с нисък удар в близкия ъгъл за 2:1.

Лацио изненадващо загуби с 1:2 при гостуването на Чезена и доказа, че този стадион е на карък за отбора. Преди двубоя „орлите” бяха спечелили само веднъж от предишните си 9 опита.

Гол на Кандрева беше правилно отменен заради засада на Маури, който даде последния пас. Маркети пък спаси сигурен гол след пряк свободен удар на Бриенца.

В 61-ата минута Дефрел прати сняряд с левия крак в далечния горен ъгъл и Чезена поведе с 1:0.

Маркети изби нов удар на Дефрел, а „водните кончета” удвоиха, след като Дефрел се пребори на три пъти за топката и пусна през центъра, топката се удари в Данило Каталди и влетя в мрежата за 2:0 с автогол.

Мирослав Клозе върна интригата с мощен шут след грешка на отбраната, но Лацио нямаше време за повече и Чезена записа втора поредна победа.

Торино разгроми Сампдория с 5:1 у дома с хеттрик на бившия нападател на Ювентус Фабио Куалярела.

Самуел Ето’о подписа с „моряците”, но игра само 20 минути в края, а те загубиха тежко.

Куяларела, който в миналото игра и за Самп, беше звездата на деня. В 16-ата минута корнер бе избит към Куалрела и той с воле на втора греда откри резултата, но показа уважение към бившия си отбор и не се зарадва.

Силвестре повали Глик и Куалярела реализира дузпата за 2:0. В началото на втората част Марко Бенаси открадна и подаде на Куалярела, който оформи хеттрик – 3:0.

Ето’о направи дебют за Самп в 70-ата минута, но резервата Амаури покачи на 4:0 преди Педро Обианг да вкара красив почетен гол с петичка.

В продължението остана време Бруно Перес да вкара и пети гол за „биковете” след хубав рейд и точен изстрел – 5:1.

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)