3. Депортиво навакса пасив от два гола и взе точка от „Ноу Камп” (ВИДЕО)

Депортиво навакса пасив от два гола и взе точка от „Ноу Камп” (ВИДЕО)

Барселона с трето поредно реми

Барселона фиксира трето поредно равенство, след като пропусна да победи гостуващия Депортиво и от 2:0 стигнаха само до 2:2 в мача от XV кръг на испанската Примера.

Шампионите играха силен мач и срещу Валенсия преди седмица, но в крайна сметка взеха точка от "Местая", след като до последните секунди имаха преднина от 1:0. След това пък направиха 1:1 и срещу Байер в Леверкузен, а сега поделиха точките със Супердепор.

Звездата на домакините Лионел Меси даде преднина на Барса в 39-ата минута след изпълнение на пряк свободен удар.

Кандидатът за "Златната топка" не се бе разписвал от статично положение повече от година, като го стори за последно на 22 ноември 2014 г. в мач със Севиля.

След почивката халфът на каталунците Иван Ракитич вкара в 61-ата минута след мощен шут, с което даде комфортен аванс от два гола за своя тим.

Въпреки това обаче Депортиво успя да се добере до равенството.

Първо в 77-ата минута нападателят на гостите Лукас Перес намали за 2:1, а малко по-късно отново той шокира „Ноу Камп” с изравнителен гол в 86-ата минута.

Така Барселона все още е лидер в класирането с 35 точки, но вече е със само три пред втория Атлетико, който е и с мач по-малко. Депортиво пък заема шестата позиция с 23 т. в актива си.

Юнайтед отказали да платят 200 милиона за Роналдо и Бейл през 2013г.

"Червените дяволи" са били много близо до двоен трансферен удар

Пеп Гуардиола: Имам огромно уважение към Слован Братислава

Мениджърът на Манчестър Сити заяви, че "нищо не е даденост" преди втория мач от ШЛ

Греъм Потър за Юнайтед: Разговарям с много хора

Бившият треньор на Челси продължава да бъде свързван с Манчестър Юнайтед

Барселона сложи клауза от 500 милиона евро на Бернал

Талантът Марк Бернал ще удължи договора си с Барселона до 2029 г

Рафаел Леао: Чест е да съм капитан на Милан

Крилото на "росонерите" говори преди тазвечершния сблъсък с Байер Леверкузен

Юнайтед набелязал Индзаги за заместник на Тен Хаг?

Италианският специалист се представя отлично в Интер последните три години

Шампионска лига отново е тук с две мегадербита

Вторият кръг от Шампионската лига предлага Байер Леверкузен - Милан и Арсенал - ПСЖ