3. Дербито между АЗ Алкмаар и Твенте завърши без победител

Дербито между АЗ Алкмаар и Твенте завърши без победител

АЗ Алкмаар и Твенте не успяха да излъчат победител в сблъсъка помежду им от 29-ия кръг на холандското първенство, завършвайки наравно - 2:2.

Българският национален вратар – Николай Михайлов, не игра за тима от Еншеде, а след равенството отборът на българина има 56 точки и в момента е на 3-ата позиция. АЗ Алкмаар пък е 2-ри с 58 пункта, колкото има и лидерът Аякс, който по-късно днес играе срещу Хееренвеен.

Домакините от АЗ Алкмаар откриха резултата в днешния мач още в 3-ата минута, след като Алтидор бе намерен от Мартенс и вкара за 1:0. До края на първото полувреме Твенте успя да изравни. Точен за 1:1 бе Де Йонг в 31-ата минута.

В 70-ата АЗ Алкмаар отново поведе - Алтидор отбеляза втория си гол в мача, а по този начин направи резултата 2:1. Крайното 2:2 оформи Байрами в последната 90-ата минута от редовното време.

В следващия кръг АЗ Алкмаар гостува на ПСВ Айндховен, докато Твенте приема на своя терен НАК Бреда.

Ювентус гласи сензационен трансфер

Испанският защитник Серхио Рамос може да стане играч на италианския Ювентус

Легенда на Черно море: Може да уволним Загорчич

Легендата на Черно море Георги Кондов е убеден, че неговият любим клуб ще зарадва своите фенове и днес срещу Славия

Тухел е фаворит за нов треньор на Манчестър Юнайтед

Бившият треньор на Байерн Мюнхен Томас Тухел е водещ кандидат за мястото на мениджъра на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг

Ас на Дортмунд аут за месец

Нападателят на Борусия Дортмунд Карим Адейеми ще бъде извън терените 3-4 седмици заради контузия

Тен Хаг: Можем да играем по-добре в защита

Манчестър Юнайтед може да играе много по-добре в защита и трябва да започне да го прави