3. Десподов с асистенция при победа на Щурм

Десподов с асистенция при победа на Щурм

Тимът му продължава напред за Купата на Австрия

Футболист №1 на България за 2018 година Кирил Десподов продължава с добрите си изяви за Щурм Грац, където се събра с бившия треньор на ЦСКА Нестор Ел Маестро.

Офанзивният футболист се отчете с асистенция при трудната победа с 4:2 след продължения срещу Аустрия Клагенфурт във втория кръг на надпреварата.

Българинът допринесе за първия гол за своя тим, след като центрира в седмата минута от фланга и Торстен Рьошер с глава откри.

Съперникът обаче направи пълен обрат, а Щурм стигна до равенството едва пет минути преди края.

В добавеното време футболистите на Ел Маестро вкараха нови два гола и продължават напред.

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1