3. Ди Матео: Нашата група ще се реши в последния момент

Ди Матео: Нашата група ще се реши в последния момент

„Имахме късмет”, призна италианецът след късния успех над Шахтьор (Донецк)

"Това бе един много труден мач", призна след успеха над Шахтьор треньорът на Челси Роберто Ди Матео.

Лондончани надвиха украинския първенец с 3:2 у дома, след попадение в последните секунди на двубоя от Шампионската лига и така го изместиха от първата позиция в класирането на група „Е”.

"Шахтьор доказа, че е добър отбор. Имахме късмет с това, че вкарахме в последната минута, но смятам, че като цяло повече заслужавахме победата.

Част от опитните ни играчи отсъстваха, но пък тези, които играха, бяха на ниво. Показахме, че можем да печелим, когато сме под напрежение.

В следващите мачове ще дадем всичко от себе си, защото вярвам, че нашата група ще бъде решена в последните мачове.

Трябва да работим върху защитата, там имаме слабости", заяви италианецът, чийто тим е само на точка от третия Ювентус и има равен актив с Шахтьор (Донецк).

Расистки скандал в мач на Лацио от Лига Европа

Футболист на Лацио бе заменен заради обиди по негов адрес

Лудогорец благодари на феновете си

За подкрепата в мача срещу Андерлехт

Кирил Десподов: Влязох в точния момент, за да променя мача

„Още няколко минути и щяхме да победим“, заяви националът ни след мача с Виктория

Халф на Андерлехт: Мислехме, че мачът е свършил, когато Лудогорец изравни

„За щастие имаше засада“, коментира Марио Стрьойкенс

Наказаха треньора на Десподов в ПАОК

Старши треньорът на ПАОК (Солун) Разван Луческу беше наказан от Дисциплинарната комисия на гръцката Суперлига с 23-дневно отстраняване от игралното поле и съблекалнята

Холанд преподписва с Манчестър Сити за дълго

Суперзвездата на Манчестър Сити Ерлинг Холанд има желание да остане в клуба и изглежда готов да подпише нов договор

Моуриньо е доволен от равенството срещу Манчестър Юнайтед

Моуриньо получи червен картон през второто полувреме за бурна реакция към съдийско решение

Треньорът на Андерлехт: Трябваше да проявим търпение