3. ДРАМА: Тотнъм удари борбен Уотфорд в 96-та минута (ВИДЕО)

ДРАМА: Тотнъм удари борбен Уотфорд в 96-та минута (ВИДЕО)

Спърс стигна до ценни три точки

Тотнъм спечели много измъчена, но ценна победа по пътя към Топ 4, побеждавайки каго гост Уотфорд с 1:0 в мач от 21-ия кръг на Висшата лига. В герой за „шпорите“ се превърна Давинсон Санчес, който се разписа в 96-ата минута на срещата. С тази победа хората на Антонио Конте излязоха на 5-о място, като имат на сметката си 33 точки. В същото време, Уотфорд е 17-и с 13 точки, като е само на 2 от зоната на изпадащите.

Малко преди изтичането на 20 минути игра „шпорите“ имаха шанс да поведат, но удар на Хари Кейн от границата на наказателното поле бе спасен от Даниел Бахман.

В 27-ата минута гостите пропуснаха нов шанс, като този път Бахман отрази мощен удар на Серхио Регилон.

Четири минути по-късно мерникът на Кейн му изневери и той прати топката покрай дясната греда на „стършелите“.

Първото по-опасно положение за домакините дойде десетина минути след началото на втората част. Тогава Джошуа Кинг получи добре топката на границата на наказателното поле, но Юго Лорис внимаваше и изби топката в ъглов удар, след който не последва нищо по-опасно за вратата му.

В 73-ата минута Хюн-Мин Сон засече центриране на Лукас Моура, но стражът на домакините отново бе на висота и спаси вратата си от гол.

Пет минути преди края на редовното време мачът бе спрян за няколко минути, тъй като на един от зрителите по трибуните на „Викаридж Роуд“ се почувства зле и се наложи лекарските екипи на двата отбора да му оказват първа помощ.

Усилията на Тотнъм дадоха резултат в 6-ата минута на добавените 8 на срещата. Тогава Давинсон Санчес получи подаване от пряк свободен удар от Сон и с глава отблизо преодоля Бахман, донасяйки победата на своя тим.

Галатасарай подчини Фенербахче в дербито (ВИДЕО)

Джим-Бом спечелиха с 3:1 турската класика

Бразилци вдъхновиха Реал за обрат до 4:1 (ВИДЕО)