3. Дженоа победи Сиена с 1:0

Дженоа победи Сиена с 1:0

Дженоа направи поредния си силен мач и победи Сиена с 1:0 в мач от седмия кръг на италианската Серия "А". Домакините бяха по активни през цялата среща, но само малшанс им попречи да се поздравят с по убедителен успех. Попадението вкара Биава в 20-та минута. През второто полувреме играта се успокои, като Дженоа правиха опасни контраатаки, но без успех. Гостите също имаха шанс да вкарат гол, но и те нямаха късмет.

Дженоа направи поредния си силен мач и победи Сиена с 1:0 в мач от седмия кръг на италианската Серия "А". Домакините бяха по активни през цялата среща, но само малшанс им попречи да се поздравят с по убедителен успех.  Попадението вкара Биава в 20-та минута. През второто полувреме играта се успокои, като Дженоа правиха опасни контраатаки, но без успех. Гостите също имаха шанс да вкарат гол, но и те нямаха късмет.