3. Дженоа разби Палермо в дебюта на Вивиани, Чочев гледа от пейката (ВИДЕО)

Дженоа разби Палермо в дебюта на Вивиани, Чочев гледа от пейката (ВИДЕО)

„Грифоните” се наложиха с категоричното 4:0

Новият треньор Фабио Вивиани дебютира начело на Палермо с тежко поражение от Дженоа – 0:4, при визитата на тима от ХХ кръг на италианската Серия „А”.

Българският халф Ивайло Чочев остана на резервната скамейка през целия мач, докато новото попълнение на домакините Сусо се разписа още в третата минута.

Така дошлият под наем от Милан испанец вкара първия си гол за „грифоните”.

Този резултат се запази до 71-ата минута, когато Леонардо Паволети направи 2:0, а в 75-ата Томас Ринкон сложи точка на спора с трето попадение.

Крайният резултат бе оформен отново от Паволети, разписал се две минути преди края на редовните 90.

Така Дженоа записа втора поредна победа и вече има 24 точки, с пет повече от Палермо.

Мадридчани надвиха 2:0 Алавес

Ман Сити се подхлъзна и срещу Нюкасъл - 1:1 (ВИДЕО)

"Гражданите" остават първи в класирането с 14 точки, но може да го загубят до края на деня