3. Франция се измъчи срещу Турция, но победи с 1:0

Франция се измъчи срещу Турция, но победи с 1:0

Франция победи Турция с 1:0 в приятелска среща, която се игра в Лион. Ибрахим Юзюлмесот гостите бе изгонен още в 38-ата минута, като това може би попречи на турците да направят нещо в този мач. Двубоят се игра пред внушителните 40 000 човека на "Стад Жерлан".

Франция победи Турция с 1:0 в приятелска среща, която се игра в Лион.  Ибрахим Юзюлмесот гостите бе изгонен още в 38-ата минута, като това може би попречи на турците да направят нещо в този мач. Двубоят се игра пред внушителните 40 000 човека на "Стад Жерлан".

Срещата бе прекратена от главния съдия Мануел Графе от Германия за 12 минути, след като сигнални ракети бяха хвърлени на терена от трибуната с турски привърженици. По време на почивката между двете полувремена привърженик на гостите нахлу на терена. Паузата бе продължена с няколко минути, а срещата подновена без повече инциденти.

Седем минути преди края на първото полувреме Ибрахим Юзюлмес бе изгонен за нарушение срещу Никола Анелка в наказателното поле. Победното попадение за "петлите" вкара голямата им звезда Карим Бензема, който се разписа от дузпа.

Бившите световни и европейски шампиони загубиха от Нигерия с 0:1 в друга контрола у дома във вторник. Това е тяхна четвърта победа над Турция.

Валенсия най-накрая дочака победа в Ла Лига (ВИДЕО)

"Прилепите" надвиха с 2:0 Жирона като домакин

ОБЗОР: Айнтрахт в топ 3 на Бундеслигата (ВИДЕО)