3. Фулъм спря Уест Хем за място в Топ 4 (ВИДЕО)

Фулъм спря Уест Хем за място в Топ 4 (ВИДЕО)

Изгониха играч на "чуковете" в добавеното време на мача

Уест Хем стигна само до 0:0 при гостуването си на Фулъм от 23-ия кръг на Висшата лига. И двата отбора не се възползваха от положенията си и не успяха да стигнат до гол. В добавеното време на мача Томаш Сучек бе изгонен с директен червен картон за удар без топка, но това не повлия върху крайния резултат, защото до последния съдийски сигнал оставаха секунди.

След ремито „чуковете“ са пети с 39 точки, докато „котиджърс“ остават в зоната на изпадащите с 15 точки.

В средата на първата част Томаш Сучек засече с глава центриране, но не намери целта. Десет минути по-късно Адемола Лукман стреля от границата на наказателното поле, но и той не бе точен и с това се изчерпаха по-любопитните моменти преди почивката.

В 50-ата минута домакините от Фулъм отново бяха близо до гола. Харисън Рийд бе намерен с центриране в наказателното поле, но ударът му прелетя над вратата.

Четвърт час по-късно „чуковете“ създадоха най-добрата опасност за гол от началото на мача. Владимир Коуфал стреля с глава и нацели напречната греда.

В 76-ата минута Лукман стреля от пряк свободен удар, но неточно. Две минути преди изтичането на редовното време Рубен Лофтъс-Чийк на два пъти стреля по посока вратата на Уест Хем, но и при двата случая неточно.

В добавеното време на мача Томаш Сучек удари с лакът противник. Първоначално ситуацията бе подмината, но се намеси ВАР, защото ударът бе без топка. След дълга дискусия и преразглеждане в крайна сметка Сучек бе изгонен с директен червен картон.