3. Гарет Бейл ужили бившия си отбор Тотнъм и прати Реал на финал (ВИДЕО)

Гарет Бейл ужили бившия си отбор Тотнъм и прати Реал на финал (ВИДЕО)

„Белия балет” победи „шпорите” с 2:0 в първия двубой от турнира „Ауди Къп”

Реал (Мадрид) победи Тотнъм в първия двубой от престижния турнир „Ауди Къп”. Отборът на старши треньора Рафаел Бенитес се наложи с 2:0 над представителя на английската Висша лига пред препълнените трибуни на стадион „Алианц Арена”.

Точни за „белия балет” бяха Джеймс Родригес и бившият футболист на Тотнъм Гарет Бейл. Той се разписа след страхотен рейд и плътен удар, който мина през ръцете на вратаря.

С този успех Реал се класира за финала на турнира. Там мадридчани очакват победителя от сблъсъка Байерн (Мюнхен) – Милан.

Реал (Мадрид) започна по-добре двубоя и запази инициативата в свой ръце до края на двубоя. Резултатът бе открит в 36-ата минута. Тогава Иско майсторски финтира Уокър и центрира в наказателното поле, където колумбийският национал Родригес засече с глава.

Бейл ознаменува победата за „кралския клуб” късно през втората част. В 79-ата минута спечели терен и отправи силен удар от дистанция. Топката тупна преди да се оплете в мрежата на вратаря Мишел Вром, който можеше да се намеси и по-добре в ситуацията. След гола си Бейл не изрази бурно радостта си.

Така, Тотнъм ще играе за третото място в турнира. Двубоят е на 5-и август, сряда.

Вратарят на Хебър стана национал

Кабо Верде прати повиквателна за Марсио да Роса

Треньорът на Лайпциг: Ситуацията не е добре

Вижте какво каза Марко Розе

Треньорът на Реал (Мадрид) след загубата в Шампионската лига: Не сме свикнали с такива резултати

Треньорът на Реал (Мадрид) Карло Анчелоти разкри причините за загубата с 0:1, която "Кралският клуб" допусна при гостуването на Лил в мач от втория кръг на основната фаза в Шампионската лига.

18 мача от втория кръг на Лига Европа ще се изиграят днес

Днес ще се изиграят всички 18 мача от втория кръг на Лига Европа. Те са разделени в два часови пояса – по девет от 19:45 часа и още толкова от 22:00 часа българско време

Тежки санкции за Атлетико Мадрид

Атлетико Мадрид ще изиграе следващите си три домакински мача с частично затворени трибуни

Лил беше по-силен от нас, трябва да го приемем

Вижте какво каза Карло Анчелоти

Венсан Компани: Това не е краят на Байерн

Бяхме добре с топката, създавахме моменти, но Астън Вила има силен отбор, каза треньорът на Байерн

Треньорът на Астън Вила: Искам да се насладя напълно на този момент

Мениджърът на Астън Вила Унай Емери бе изключително щастлив след победата над Байерн Мюнхен

ОБЗОР: Ливърпул се справи с Болоня за 2 от 2 в ШЛ (РЕЗУЛТАТИ) (ВИДЕО)